Информация

Активация не завершена. Завершить

Дата регистрации: 2017-01-31 23:45:06

Комментариев: 1

Сайт: http://bestgonrace.myblog.de

Его последние комментарии:
 • Każdego lata obserwujemy jeszcze szersze zainteresowanie wypożyczeniem samochodu na wczasy. Spore ożywienie mówi teraz w na przełomie maja i czerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu 90-92% a jest toż stopień optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się na wakacje czy na odpoczynki wypożyczonym samochodem. Świadczy to, że usługa jest jeszcze niezwykle wielka w naszym regionie – podkreśla Rafał Olszewski, kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni samochodów.

  Wciąż dużą grupę klientów wypożyczalni stanowią Polacy pracujący lub mieszkający za granicą, którzy przylatują na odpoczynki i zamówiony samochód działają z lotniska lub coraz popularniejszego ostatnio miejsca - wybranego dworca PKP. Zazwyczaj wypożyczają samochód na jeszcze dwa tygodnie. Wynajmy turystów innych są zwykle krótsze. W momencie urlopowym dużym uznaniem zajmują się samochody popularnej klasy C jak np. Fors Focus czy Hyundai i30, a dodatkowo wersje kombi, z koncentracje na bardzo wartościową ofertę cenową wynajmu. Niemniejsze zainteresowane znajdują samochody siedmio, a nawet dziewięcioosobowe, które często korzystają wspólnie dwie albo trzy rodziny wyjeżdżające na wczasy zagraniczne. To decyzja uzasadniona, jeśli weźmie się pod uwagę koszty paliwa, a zwłaszcza opłaty za przejazd autostradami. Zainteresowanie wynajmem tego typu samochodami w sezonie letnim istnieje na tyle duże, że Mężczyźni dokonywali rezerwacji z kilkutygodniowym, i nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

  W stanie wakacyjnym nie brakuje także krótkich, kilkudniowych wynajmów w obiektach służbowych.

  Ile kosztuje wynajem [url=http://loknajempojazdowwap.webblogg.se/]najlepszy wynajem aut[/url]

  Cena wynajmu jest związana z wartości modelowej i liczby dni wynajmu, następnie od pierwiastków które są ważne dla Kupującego, np. miejsce odbioru, zwrotu samochodu, wyposażenie dodatkowe.

  Opłata za dobę najmu, np. samochodu w grupie C wynosi 99,99 zł brutto. Do zapłaty należy doliczyć jednorazową opłatę przygotowawczą w liczbie 50 zł brutto. Cena uwzględnia nielimitowany przebieg km. Tak to jeśli Użytkownik chciałby wynająć tej wartości samochód np. na 5 dni to da 549,95 zł. Kwota wynika z wymienienia : 5 dób x 99,99 zł + 50 zł jednorazowa opłata przygotowawcza.

  Należy zaznaczyć, iż czerpiąc z usługi wynajmu pojazdów trzeba rozliczać się z obecnym, że wypożyczalnia poprosi o depozyt, w aktualnej sprawie wartości 1000 zł, jaki stanie zwrócony po skończeniu auta. W form wystąpienia szkody jakiej nie pokrywa ubezpieczenie pojazdu lub użytkownik dokonał uszkodzenia auta z naszej winy, depozyt pokrywa koszty ewentualnych napraw.

  Cennik zawiera ceny brutto (z VAT) za jakąś dzień wynajmu w naszych złotych. Ceny wynajmu we każdych klasach uwzględniają nielimitowany przebieg przez wszystek czas wynajmu. Do ceny wynajmu należy doliczyć opłatę pierwszą w wysokości 50 zł, naliczaną jednorazowo, bez powodu na poziom wynajmu. Wartości w okresie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień) zaś w stanie Świąt Bożego Narodzenia i Pozostałego Roku (20.12 do 3.01) są podwyższane o 10% w układzie do wielkości danych w cenniku. Ceny wynajmu w ramach ofert promocyjnych są inne od stopnia najmu oraz nie podlegają podwyżkom sezonowym. Cennik jest ważny do odwołania.

  Samochody wypożyczalni mają duże ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance. W obszarze powstania szkody, która zawierała zostać spłacona w ciężar polisy Auto Casco, klient odpowiada do kwoty 1000 zł. Istnieje możliwość zniesienia całkowitej odpowiedzialności czerpiąc z opcji tzw. dodatkowego ubezpieczenia. Koszt wynosi 20 zł brutto za dobę wynajmu. W form wystąpienia awarii, unieruchomienia pojazdu, wypożyczalnia Express zapewnia naszym Klientom samochód zastępczy. Utrzymanie mobilności Mężczyzny jest rzeczą najistotniejszą.

  Na wczasy szczególnie polecamy:

  Tanie weekendy

  Samochody w Sferze A+ (Chevrolet Spark z klimatyzacją) również w Klasie C (Opel Astra) w ofercie weekendowej klient wybiera w piątek godz. 12.00 i prowadzi w poniedziałek o godz. 9.00.

  Koszty wynajmu Klasy A + to 299 zł brutto z vat

  Koszt wynajmu auta Klasy C to 359 zł brutto z vat

  W obydwu przykładach cena uwzględnia :

  - podstawienie i ruch na placu miasta

  - brak limitu km [url=http://kskupaut1.deviantart.com/journal]najlepsza wypożyczalnia samochodów[/url]

  Oszczędność przy mieniu z tej wyjątkowej oferty wynosi 91 zł.

  Samochody kombi z silnikiem diesla

  Wynajem samochodów w segmencie C+ (Hyundai i 30 w grupy nadwozia kombi i silnikiem diesla), optymalny samochód na swobodny wyjazd na wakacje. Koszty wynajmu to 159 zł brutto za dobę + 50 zł jednorazowa opłata za przygotowanie. Cena uwzględnia nielimitowany przebieg.

  Busy 9-miejscowe

  W możliwości Expressu nowe projekty 9-osobowe: Ford Transit i Renault Traffic. Możliwość to 239 zł za dobę + 50 zł jednorazowa opłata za przygotowanie. Cena uwzględnia nielimitowany przebieg. Doskonałe wyjście dla wspólnie podróżujących rodzin, przyjaciół.

  Mercedes-Benz Klasa C 180

  Warto przypomnieć, w możliwości Expressu dla wyjątkowo wymagających Klientów, wynajem Mercedesa C 180 je tylko 219 zł za dobę + 50 zł jednorazowa cena za przygotowanie. Cena uwzględnia nielimitowany przebieg.

  Wyposażenie dodatkowe

  Warto zaznaczyć, iż Express w własnej ofercie oferuje także wynajem wyposażenia dodatkowego : bagażnik na rower, DVD, GPS, lodówkę – dostępne jako same elementy bądź w pakietach. W pakietach taniej ! np.:

  Pakiet LATO [url=http://merwynajemautdzip.daddy-blog.com/]wypożyczalnia aut[/url] (Bagażnik na rower, Lodówka, Bańka płynu do spryskiwaczy) – 20 zł brutto/doba

  Pakiet PODRÓŻNIK (Radio CB, Nawigacja GPS, Dodatkowy kierowca) – 35 zł brutto/doba

  Pakiet ZAGRANICA (Zgoda na wyjazd poza granice kraju, Nawigacja GPS, Dodatkowy kierowca) – 35 zł brutto/doba

  Ważne wiedze o pomocy wynajmu, zwłaszcza dla wynajmujących samochód po raz ważny.

  Aby wynająć samochód, osoby fizyczne wymagają istnieć zaopatrzone w dowód osobisty bądź paszport (obcokrajowcy) i ważne na obszarze Polski prawo jazdy i umowę kredytową lub kartę płatniczą. Za pomocą umowy kredytowej dokonywana jest preautoryzacja, czyli obniżenie limitu strony o kwotę depozytu. Wysokość depozytu jest uzależniona z wartości samochodu natomiast w wypożyczalni Express minimalna kwota depozytu wynosi 500 zł.

  W wypadku wynajmu dla podmiotów gospodarczych należy podać dokładne, standardowe dane fakturowe: pełną nazwę razem z KRS lub zaświadczeniem o wpisie do ewidencji, nr NIP oraz REGON. Z firm, które podpisały umowy o stałej współpracy, Express nie pobiera depozytu. Trzeba jeszcze pamiętać, że wypożyczalnie zazwyczaj oferują swoje usługi osobom, które ukończyły 21 lat również trzymają prawo drogi nie krócej niż rok. Istnieje kilka sposobów płatności za wynajem. Niezwykle łatwe to płatność kartą płatniczą lub kredytową, także przelewem bankowym. Najwygodniej dokonać rezerwacji w Internecie.

  Przedstawia się, że firmy coraz chętniej wynajmują samochody, niż je przyjmują. Jak powstaje z możliwości Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, ubiegły rok wykazał się rekordowy pod względem wynajmu samochodów przez firmy.

  Wynajem zamiast kupna pojazdu

  Sektor wynajmu długoterminowego (CFM) urósł w 2015 roku o 16,6 proc., co stanowi najwłaściwszym zyskiem w ewidencjach prowadzonych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Ale w ubiegłym roku przybyło blisko 21 tys. samochodów używanych w niniejszym systemie, co oznacza, że już co piąte auto firmowe jest wynajęte.

  Dlaczego firmy coraz chętniej mają z wynajmu samochodów? Dane jest to przede każdym rozliczeniami podatkowymi, w jakich wynajem średnio- lub długoterminowy generuje wymierne korzyści. Niewątpliwą cechą tego podejścia jest umiejętność użytkowania i liczenia eksploatacji auta (nie musimy martwić się nawet o odsprzedaż). Dodatkowym atrybutem istnieje też szybka możliwość zmiany wynajętego samochodu na różny rodzaj, czy firmę.

  Firmy najchętniej wybierają usługę tzw. full serwis leasing. Obejmuje finansowanie floty w ramach leasingu operacyjnego i kompleksową obsługę administracyjną oraz serwisową aut służbowych. Na skutek 2015 roku stanowiło nim zdobytych ponad 105 tys. aut, czyli 71,7 proc. łącznego parku pojazdów. Firmy zrzeszone w układzie, będące blisko 80-procentowy wkład w sektorze CFM, posiadały na tył ubiegłego roku prawie 147 tysiącami samochodów.

  Klienci swoi nie są aż tak zainteresowani tą propozycją, bardziej mają z wynajmu krótkoterminowego, lecz i w tej części uważane jest zainteresowanie ofertami mającymi dłuższe okresy. Traktuje to jednak głownie samochodów premium.

  Eksperci twierdzą, że rok 2016 będzie więcej lepszy pod względem liczby wynajmowanych samochodów przez firmy, a także klientów indywidualnych. Liczy się, że równie popularny stanie się car sharing.

  Przedsiębiorcy coraz częściej wybierają wynajmować samochody służbowe niż je wierzyć. Już co piąte auto, jakie w II kwartale [url=http://raceautofunny.crazylife.pl]wypożyczalnia aut[/url] trafiło do firm, było używane w ramach wynajmu długoterminowego. Po naszych drogach jeździ ponad 135 tys. takich aut, a rynek wzrósł o 12,4 proc. w przekonaniu rocznym.